CHEER ESCAPE COMPETITION 2020

1  JUNIOR A   ΑΘΛΗΣΙΣ ΙΛΙΟΥ, ΔΡΥ ΜΑΡΙΑ
1 JUNIOR A ΑΘΛΗΣΙΣ ΙΛΙΟΥ, ΔΡΥ ΜΑΡΙΑ
2  JUNIOR A   ΠΛΟΗΓΟΣ ΑΝΤΙΠΑΡΟΥ   ΖΩΗ ΡΟΥΣΟΥ
2 JUNIOR A ΠΛΟΗΓΟΣ ΑΝΤΙΠΑΡΟΥ ΖΩΗ ΡΟΥΣΟΥ
3  JUNIOR A  ΑΠΟΣΠΕΡΙΔΕΣ, ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΑΡΕΤΗ
3 JUNIOR A ΑΠΟΣΠΕΡΙΔΕΣ, ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΑΡΕΤΗ
4  JUNIOR A  LITTLE WOMAN'S CLUB, ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΕΡΙΑ
4 JUNIOR A LITTLE WOMAN'S CLUB, ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΕΡΙΑ
5   JUNIOR A  ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ   ΟΡΦΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
5 JUNIOR A ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΟΡΦΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
6  JUNIORA   LITTLE WOMAN'S CLUB, ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
6 JUNIORA LITTLE WOMAN'S CLUB, ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
7  JUNIOR A  LITTLE WOMAN'S CLUB, ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΕΦΕΛΗ
7 JUNIOR A LITTLE WOMAN'S CLUB, ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΕΦΕΛΗ
8  JUNIOR A  LITTLE WOMAN'S CLUB,  ΒΛΑΧΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
8 JUNIOR A LITTLE WOMAN'S CLUB, ΒΛΑΧΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
9  JUNIOR A  LITTLE WOMAN'S CLUB, ΞΕΝΟΚΩΣΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
9 JUNIOR A LITTLE WOMAN'S CLUB, ΞΕΝΟΚΩΣΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
11  JUNIOR A  ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ  ΑΥΛΩΝΙΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ  ΘΕΟΦΑΝΙΑ
11 JUNIOR A ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΥΛΩΝΙΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΘΕΟΦΑΝΙΑ
12  JUNIOR A   ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ   ΒΥΡΑ ΙΩΑΝΝΑ
12 JUNIOR A ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΒΥΡΑ ΙΩΑΝΝΑ
13  JUNIOR A   ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ  ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ
13 JUNIOR A ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ
14  JUNIOR A   ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ    ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΜΕΛΙΝΑ
14 JUNIOR A ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΜΕΛΙΝΑ
15  JUNIOR A   ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ  ΠΙΛΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
15 JUNIOR A ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΠΙΛΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
16  JUNIOR A   ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ DUCELLARI GRISELNTA
16 JUNIOR A ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ DUCELLARI GRISELNTA
19  JUNIOR A   ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝA
19 JUNIOR A ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝA
20  JUNIOR A   ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΖΑΧΑΡΕΑ ΜΑΡΙΑ
20 JUNIOR A ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΖΑΧΑΡΕΑ ΜΑΡΙΑ
21  JUNIOR A   ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΤΙΚΟ ΙΖΑΜΠΕΛΑ
21 JUNIOR A ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΤΙΚΟ ΙΖΑΜΠΕΛΑ
22  JUNIOR A   ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΚΑΛΦΑΓΙΑΝΝΗ ΜΕΛΙΝΑ
22 JUNIOR A ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΚΑΛΦΑΓΙΑΝΝΗ ΜΕΛΙΝΑ
23  JUNIOR A   ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΚΟΚΟΡΟΥ
23 JUNIOR A ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΚΟΚΟΡΟΥ
24  JUNIOR A   ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΛΑΖΑΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
24 JUNIOR A ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΛΑΖΑΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
25  JUNIOR A   ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΒΑΡΗΣ   ΓΕΡΑΚΙΤΗ ΕΙΡΗΝΗ
25 JUNIOR A ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΒΑΡΗΣ ΓΕΡΑΚΙΤΗ ΕΙΡΗΝΗ
26  JUNIOR A   ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΑΡΙAΝΝΑ ΚΟΥΡΣΟYΜΗ
26 JUNIOR A ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΑΡΙAΝΝΑ ΚΟΥΡΣΟYΜΗ
27  JUNIOR A   ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΠΑΖΙ  ΛΟΥΚΙΑ
27 JUNIOR A ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΠΑΖΙ ΛΟΥΚΙΑ
28  JUNIOR A   ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΣΤΑΘΑΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
28 JUNIOR A ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΣΤΑΘΑΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
29  JUNIOR A   ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΣΩΚΡΑΤΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
29 JUNIOR A ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΣΩΚΡΑΤΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
30  JUNIOR A    ΜΩΒ ΚΙΝΗΣΕΙΣ   ΛΑΓΑΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
30 JUNIOR A ΜΩΒ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΛΑΓΑΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
31  JUNIOR A   ΜΑΡΔΑ ΒΑΛΕΡΙΑ   ΜΩΒ ΚΙΝΗΣΕΙΣ
31 JUNIOR A ΜΑΡΔΑ ΒΑΛΕΡΙΑ ΜΩΒ ΚΙΝΗΣΕΙΣ
23 BRILLIANT PHONE HACKS
23 BRILLIANT PHONE HACKS
24 AWESOME DIY PHONE CASE IDEAS TO MAKE IN NO TIME
24 AWESOME DIY PHONE CASE IDEAS TO MAKE IN NO TIME

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Στα παρακάτω αποτελέσματα εμφανίζεται η πρώτη 10άδα
Οι αθλήτριες που δεν υπάρχει το όνομά τους στην πρώτη δεκάδα, μπορούν να επικοινωνήσουν με τον σύλλογό τους για να μάθουν την βαθμολογία και την θέση που πήραν.
Συγχαρητήρια σε όλες τις αθλήτριες για την συμμετοχή τους.

ΣΕΙΡΑ ΕΜΦΑΝΙΣΗΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΟΙΝΗ ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
7 ΒΑΜΒΑΚΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ 66,43 1
5 ΙΩΣΗΦΙΔΗ ΚΑΛΛΙΑ 65,27 2
1 ΞΥΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 64,17 3
6 ΔΕΛΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΑ 60,93 4
2 ΜΑΝΙΑΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 59,83 5
3 ΔΟΥΚΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ 59,57 6
10 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 59,17 7
19 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ 57,90 8
18 ΣΟΥΡΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΝΔΡΟΜΕΔΑ 55,03 9
13 ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ 54,73 10
ΣΕΙΡΑ ΕΜΦΑΝΙΣΗΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΘΛΗΤΗ ΠΟΙΝΗ ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
4 ΠΑΓΚΡΑΤΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΑΝΟΙΞΗ   66,25 1
1 ΧΥΤΗΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ   63,75 2
25 ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ   60,75 3
9 ΜΟΥΡΜΟΥΡΑΚΗ ΛΥΔΙΑ   59,50 4
45 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 0,5 58,50 5
30 ΜΙΧΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ   57,75 6
26 ΠΑΣΣΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ   57,50 7
44 ΚΑΚΑΒΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ   57,50 7
11 ΣΤΑΦΥΛΑ ΙΟΥΛΙΕΤΤΑ   57,25 8
2 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΣΟΦΙΑ    57,00 9
8 ΧΡΙΣΤΙΔΗ ΘΩΜΑΪΣ   57,00 10
ΣΕΙΡΑ ΕΜΦΑΝΙΣΗΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΘΛΗΤΗ ΠΟΙΝΗ ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
12 ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ 63,50 1
7 ΚΟΡΡΑ ΜΥΡΤΩ 62,25 2
13 ΚΟΥΝΤΟΥΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΑΓΑΠΗ 60,75 3
14 ΣΑΛΒΑΝΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 57,75 4
1 ΦΛΩΡΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 57,25 5
10 ΝΤΑΟΥΣΙΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 55,25 6
2 ΣΤΑΘΑΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 53,00 7
8 ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 52,25 8
4 ΣΓΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 51,75 9
5 ΛΩΛΗ ΝΕΦΕΛΗ  51,75 10
ΣΕΙΡΑ ΕΜΦΑΝΙΣΗΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΘΛΗΤΗ ΠΟΙΝΗ ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
5 ΟΡΦΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 61,75 1
31 ΜΑΡΔΑ ΒΑΛΕΡΙΑ 59,50 2
30 ΛΑΓΑΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 59,25 3
23 ΚΟΚΟΡΟΥ 1 57,75 4
3 ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΑΡΕΤΗ 55,75 5
8 ΒΛΑΧΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 54,25 6
2 ΖΩΗ ΡΟΥΣΟΥ 53,25 7
20 ΖΑΧΑΡΕΑ ΜΑΡΙΑ 53,25 7
19 ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 52,50 8
4 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΕΡΙΑ 51,25 9
12 ΒΥΡΑ ΙΩΑΝΝΑ 50,75 10