Menu

5η ΕΚΤΑΚΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΤΗΣ ΕΟΤ-ΑΟΧ

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn

5η ΕΚΤΑΚΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΤΗΣ ΕΟΤ-ΑΟΧ

ΑΡ. ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟΥ: 236

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: 06/03/2019

ΠΡΟΣ: Αθλητικά Σωματεία μέλη της ομοσπονδίας EOTAOX

ΘΕΜΑ: ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΕΚΤΑΚΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ

5η ΕΚΤΑΚΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΤΗΣ ΕΟΤ-ΑΟΧ

Το Διοικητικό Συμβούλιο της Ε.Ο.Τ.-Α.Ο.Χ. σύμφωνα με τα άρθρα 7 και 8 του καταστατικού της ομοσπονδίας, καλεί τα Σωματεία-μέλη της ΕΟΤ-ΑΟΧ σε Έκτακτη Γενική Συνέλευση, η οποία θα διεξαχθεί στις 23 Μαρτίου 2019, ημέρα Σάββατο, ώρα 20.30 και θα πραγματοποιηθεί σε χώρο του ξενοδοχείου Art Gallery στα Τρίκαλα με τα παρακάτω θέματα:

  1. Εκλογή Προεδρείου Γενικής Συνέλευσης

  2. Ψήφιση κανονισμών

  1. Τροποποίηση κανονισμού εγγραφών – μεταγραφών

  2. περί πειθαρχικού δικαίου

  3. περί διάρθρωσης των υπηρεσιών της ΕΟΤ-ΑΟΧ

  4. Περί διαιτητών – κριτών

  5. Περί Εθνικών Ομάδων

  6. Περί αγώνων και πρωταθλημάτων

  7. Περί διοίκησης της ΕΟΤ-ΑΟΧ

  1. Θέματα που θα θέσουν τα σωματεία εγγράφως στο email της ομοσπονδίας (info@helleniccheerleadingfederation.gr ) προς συζήτηση, μέχρι τις 20 Μαρτίου 2019.

Σε περίπτωση μη απαρτίας η Συνέλευση θα πραγματοποιηθεί την ίδια ημέρα 

στον ίδιο χώρο και ώρα 21.30

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΤΑΚΤΙΚΟΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

1. Ελληνική Ένωση Ομαδικού Αθλητικού Χορού οι ΑΜΑΖΟΝΕΣ

Μιχαήλ Φουντεδάκης

Αθηνά Κονταξάκη

2. Γ.Α.Σ. ο Ιλισός

Ιωάννης Ζουμπούλης

 

3. Ελληνικές Σταγόνες

Ευαγγελία Κρητικού

Δήμητρα Αγάθου

4. Α.Π. Σύλλογος οι Αμπελόκηποι

Χρήστος Τσοκαναρίδης

Κωνσταντίνος Ανδριόπουλος

5. Α.Γ.Ο. Περιστερίου Μυρτάλη

Γεώργιος Χρυσανθόπουλος

Δημήτριος Χρηστίδης

6. Γ.Σ. η Φερενίκη Ηρακλείου Αττικής

Ελευθέριος Καρατζέτζος

Παρασκευή-Ιωάννα Φιλιππούση

7. Α.Π.Σ. Νέας Σμύρνης οι Αποσπερίδες

Πελαγία Μπελμέμη-Φωστιέρη

Ελένη Κανελλοπούλου

8. Α.Σ. Τρικάλων Εύαθλοι

Σταύρος Σούλιος

Σοφία Κωστούλα

9. Α.Ρ.Γ. & Μαζορετών Λαμίας

Χρυσούλα Νασιοπούλου

Σπυριδούλα Νασιοπούλου

10. Γ.Σ. Αίολος Πατρών

Ευσταθία Μάρκου

Βασιλική Μάρκου

11. Α.Σ. Μωβ κινήσεις Αιγίου

Μαρία Μπάρλου

Κωνσταντίνος Λατάνης

12 Σ.Ο.Α.Χ. Βορειοδυτικής Ελλάδας Σειρήνες του Βορρά

Αθανάσιος Τσαμπούκος

Αγγελική Καρακώστα

13. Α.Σ. Ολύμπιος Ζευς Αγίου Δημητρίου Αττικής

Αικατερίνη Κιζίρογλου

Παναγιώτης Ζουδιάρης

14. Α.Σ. Ερμιονίδας ο Άδωνης

Χρήστος Ψυχογιός

Σεράϊνα Βοτζάκη

15. Α.Κ.Ο. Λιβαδειάς

Ελένη Τουλουμενίδου

Χρυσούλα Αργυρίου

16. Αθλητικός Σύλλογος Θήβας Αρμονία

Ευαγγελία Τσιακτάνη

Μαρία Στοιχειού

Τα σωματεία που έχουν δικαίωμα λόγου χωρίς ψήφο είναι τα εξής:

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΤΑΚΤΙΚΟΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

12. Α.Σ. Φίλων

Άννα-Δήμητρα Αποστολοπούλου

Νάνσυ-Ναυσικά-Σύλβα Γκερέκου

14. Πλοηγός Αντιπάρου

Φαρούπος Βασίλειος

Αλκινόη Καλαργύρου

16. Α.Σ. Άριες Καλαμαριάς

Δημήτριος Αγάθος

Ιωάννης Αλεξανδρόπουλος

17. Νηρηϊδες Α.Ο. Θεσσαλονίκης

Βάϊα Παντζάρη

Γεώργιος Σάββας

18. Α.Ο. Κορωνίδες Νεάπολης-Συκεών

Βασιλική Τσουλαρίδη

Γεώργιος Λαπόρδας

19. Σερραϊκός Α.Ο. Νηρηίδες

Παγώνα Σακελάρη

Τηλέμαχος Απταλίδης

20. Σ.Α.Χ. Καλλιθέας – Νέας Σμύρνης Πλατεία Χορού

Βαλάντης Χάνος

Βασίλης Σκεπετάρης

21. Α.Π.Σ. Άρρηκτος

Ανδριάνα Φοίβα

Αλκιβιάδης Βοτζάκης

25. Τέχνη και Άθληση Ρεθύμνου

Μελαμπιανάκη Χριστίνα

Φιλοϊτης Ευάγγελος

26. Αδάμας Μεταμόρφωσης

Βαρέλη – Θωμαϊδου Πολυξένη

Ζουμής Φραγκίσκος

27. Ελληνικό Αστέρι

Αθανασιάδης Κωνσταντίνος

Χαντζίδου Κωνσταντίνα

28. ΝΑΥΣΙΚΑ

Παυλίνα Ναστοπούλου

29. ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΝΕΜΕΣΙΣ

Σταμάτης Ξενάκης

30. ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΧΟΡΟΚΙΝΗΣΗ

Μαλεβίτη Ασπασία

Τα μέλη του Δ.Σ

Ο Πρόεδρος                                                                    Η γενική Γραμματέας

ΜΙΧΑΗΛ ΦΟΥΝΤΕΔΑΚΗΣ                                                ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΡΗΤΙΚΟΥ