3η ΤΑΚΤΙΚΗ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΤΗΣ ΕΟΤ-ΑΟΧ

Παρασκευή 15η Ιουνίου 2018, ώρα 18.00 μ.μ., στάδιο TAE KWON DO Παλαιού Φαλήρου

Το Διοικητικό Συμβούλιο της Ε.Ο.Τ.-Α.Ο.Χ. με την με αριθμό 6/28.05.2018 απόφασή του και σύμφωνα με τα άρθρα 7 και 8 του καταστατικού της ομοσπονδίας, καλεί τα Σωματεία-μέλη της ΕΟΤ-ΑΟΧ σε Τακτική Γενική Συνέλευση, η οποία θα διεξαχθεί στις 15 Ιουνίου 2018, ημέρα Παρασκευή και ώρα 18:00 μ.μ. στο στάδιο TAE KWON DO Παλαιού Φαλήρου με τα εξής θέματα:
Εκλογή Προεδρείου Γενικής Συνέλευσης εκ τριών μελών.

  1. Προϋπολογισμός 2018 — Έγκριση.
  2. Έκθεση πεπραγμένων Διοικητικού Συμβουλίου 11/04/2017 μέχρι 31/12/2017, και έγκριση και απαλλαγή της Διοίκησης.
  3. Οικονομικός και ταμειακός απολογισμός εσόδων — εξόδων. Ισολογισμός — αποτελέσματα χρήσης από 11/04/2017 μέχρι 31/12/2017.
  4. Έκθεση εξελεγκτικής επιτροπής για τη χρήση 11/04/2017 μέχρι 31/12/2017. Έγκριση απολογισμού και ισολογισμού και απαλλαγή της Διοίκησης από κάθε διαχειριστική ευθύνη.
  5. Ενημέρωση σωματείων για τις διοικητικές εξελίξεις του αθλήματος κατά το έτος 2018.
  6. Συζήτηση

Εάν δεν υπάρξει απαρτία, η Γενική Συνέλευση θα λάβει χώρα στις 19.00 την ίδια μέρα και τόπο με τα ίδια θέματα ημερήσιας διάταξης και με οιαδήποτε απαρτία, και αν χρειασθεί να διακοπεί λόγω ώρας ή άλλου λόγου, θα συνεχισθεί την επόμενη ημέρα, σύμφωνα με την απόφαση που θα λάβει η Γενική Συνέλευση και θα κοινοποιηθεί με email & sms σε όλα τα σωματεία.

Η παρουσία όλων είναι εξαιρετικής σημασίας, καθότι θα συζητήσουμε μαζί την ανάπτυξη του αθλήματος, θα δοθεί ο λόγος σε όλους για όσο χρόνο χρειαστεί, και θα λάβουμε όλοι από κοντά τις σκέψεις και τα μηνύματα των σωματείων που αποτελούν το ζωντανό κύτταρο της ανάπτυξης του αθλήματος.

Επίσης, όποιος / -α επιθυμεί να κάνει κάποια γραπτή πρόταση ή αν απευθύνει γραπτώς τη σκέψη του / της για οιοδήποτε θέμα, είναι ευπρόσδεκτος / -η.

Ο ΓΕΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
Ιωάννης Ζουμπούλης

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ
Μιχαήλ Φουντεδάκης


Τα σωματεία που έχουν δικαίωμα ψήφου, και οι αντιπρόσωποί τους είναι:

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΤΑΚΤΙΚΟΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

1. Ελληνική Ένωση Ομαδικού Αθλητικού Χορού

Μιχαήλ Φουντεδάκης

Αθηνά Κονταξάκη

2. Γ.Α.Σ. ο Ιλισός

Ιωάννης Ζουμπούλης

 

3. Ελληνικές Σταγόνες

Ευαγγελία Κρητικού

Δήμητρα Αγάθου

4. Α.Π. Σύλλογος οι Αμπελόκηποι

Χρήστος Τσοκαναρίδης

Κωνσταντίνος Ανδριόπουλος

5. Α.Γ.Ο. Περιστερίου Μυρτάλη

Γεώργιος Χρυσανθόπουλος

Δημήτριος Χρηστίδης

6. Γ.Σ. η Φερενίκη Ηρακλείου Αττικής

Ελευθέριος Καρατζέτζος

Παρασκευή-Ιωάννα Φιλιππούση

7. Α.Π.Σ. Νέας Σμύρνης οι Αποσπερίδες

Πελαγία Μπελμέμη-Φωστιέρη

Ελένη Κανελλοπούλου

8. Α.Σ. Τρικάλων Εύαθλοι

Σταύρος Σούλιος

Σοφία Κωστούλα

9. Α.Ρ.Γ. & Μαζορετών Λαμίας

Χρυσούλα Νασιοπούλου

Σπυριδούλα Νασιοπούλου

10. Γ.Σ. Αίολος Πατρών

Ευσταθία Μάρκου

Βασιλική Μάρκου

11. Α.Σ. Μωβ κινήσεις

Μαρία Μπάρλου

Κωνσταντίνος Λατάνης

12. Α.Σ. Φίλων

Άννα-Δήμητρα Αποστολοπούλου

Νάνσυ-Ναυσικά-Σύλβα Γκερέκου

13. Σ.Ο.Α.Χ. Βορειοδυτικής Ελλάδας Σειρήνες του Βορρά

Αθανάσιος Τσαμπούκος

Αγγελική Καρακώστα

14. Πλοηγός Αντιπάρου

Αλκινόη Καλαργύρου

Κωνσταντίνος Χατζηνικολάου

15. Α.Σ. Ολύμπιος Ζευς Αγίου Δημητρίου Αττικής

Αικατερίνη Κιζίρογλου

Παναγιώτης Ζουδιάρης

16. Α.Σ. Άριες Καλαμαριάς

Δημήτριος Αγάθος

Ιωάννης Αλεξανδρόπουλος

17. Νηρηϊδες Α.Ο. Θεσσαλονίκης

Βάϊα Παντζάρη

Γεώργιος Σάββας

18. Α.Ο. Κορωνίδες Νεάπολης-Συκεών

Βασιλική Τσουλαρίδη

Γεώργιος Λαπόρδας

19. Σερραϊκός Α.Ο. Νηρηίδες

Παγώνα Σακελάρη

Τηλέμαχος Απταλίδης

20. Σ.Α.Χ. Καλλιθέας – Νέας Σμύρνης Πλατεία Χορού

Βαλάντης Χάνος

Βασίλης Σκεπετάρης

21. Α.Π.Σ. Άρρηκτος

Ανδριάνα Φοίβα

Αλκιβιάδης Βοτζάκης

22. Α.Σ. Ερμιονίδας ο Άδωνης

Χρήστος Ψυχογιός

Σεράϊνα Βοτζάκη

23. Α.Κ.Ο. Λιβαδειάς

Ελένη Τουλουμενίδου

Χρυσούλα Αργυρίου

24. Αθλητικός Σύλλογος Θήβας Αρμονία

Ευαγγελία Τσιακτάνη

Μαρία Στοιχειού

25. Τέχνη και Άθληση Ρεθύμνου

Μελαμπιανάκη Χριστίνα

Φιλοϊτης Ευάγγελος