Menu

4η ΤΑΚΤΙΚΗ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΤΗΣ ΕΟΤ-ΑΟΧ

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn

4η ΤΑΚΤΙΚΗ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΤΗΣ ΕΟΤ-ΑΟΧ

ΑΡ. ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟΥ: 202

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: 03/01/2019

ΠΡΟΣ: Αθλητικά Σωματεία μέλη της ομοσπονδίας EOTAOX

ΘΕΜΑ: ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΓΕΝΙΚΗ ΤΑΚΤΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ

4η ΤΑΚΤΙΚΗ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΤΗΣ ΕΟΤ-ΑΟΧ

Το Διοικητικό Συμβούλιο της Ε.Ο.Τ.-Α.Ο.Χ. σύμφωνα με τα άρθρα 7 και 8 του καταστατικού της ομοσπονδίας, καλεί τα Σωματεία-μέλη της ΕΟΤ-ΑΟΧ σε Τακτική Γενική Συνέλευση, η οποία θα διεξαχθεί στις 3 Φεβρουαρίου, ημέρα Κυριακή και ώρα 13.00 και θα πραγματοποιηθεί στις εγκαταστάσεις του Σωματείου Αμαζόνες, Βάρης Κορωπίου 2χλμ με τα εξής θέματα:

  1. Εκλογή Προεδρείου Γενικής Συνέλευσης

  1. Προϋπολογισμός 2019 — Έγκριση

  1. Απολογισμός Διοικητικού Συμβουλίου 01/01/2018 μέχρι 31/12/2018, έγκριση και απαλλαγή της Διοίκησης.

  1. Οικονομικός απολογισμός εσόδων — εξόδων από 01/01/2018 μέχρι 31/12/2018

  2. Έγκριση οικονομικού απολογισμού και απαλλαγή της Διοίκησης από κάθε διαχειριστική ευθύνη.

  3. Έκθεση εξελεγκτικής επιτροπής για την χρήση από 01/01/2018 μέχρι 31/12/2018

  1. Οικονομικός απολογισμός εσόδων — εξόδων από 01/01/2017 μέχρι 31/12/2017

  2. Έγκριση οικονομικού απολογισμού και απαλλαγή της Διοίκησης από κάθε διαχειριστική ευθύνη.

  3. Έκθεση εξελεγκτικής επιτροπής για την χρήση από 01/01/2017 μέχρι 31/12/2017.

  1. Συνδρομή μελών της Ομοσπονδίας.

  2. Ενημέρωση σωματείων για τις διοικητικές εξελίξεις του αθλήματος κατά το έτος 2019.

  3. Θέματα που θα θέσουν τα σωματεία προς συζήτηση μέχρι τις 28 Ιανουαρίου 2019.

Σε περίπτωση μη απαρτίας η Συνέλευση θα πραγματοποιηθεί την ίδια ημέρα 

στον ίδιο χώρο και ώρα 14.00

Τα σωματεία που έχουν δικαίωμα ψήφου, και οι αντιπρόσωποί τους είναι:

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΤΑΚΤΙΚΟΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ

1. Ελληνική Ένωση Ομαδικού Αθλητικού Χορού οι ΑΜΑΖΟΝΕΣ

Μιχαήλ Φουντεδάκης

Αθηνά Κονταξάκη

2. Γ.Α.Σ. ο Ιλισός

Ιωάννης Ζουμπούλης

 

3. Ελληνικές Σταγόνες

Ευαγγελία Κρητικού

Δήμητρα Αγάθου

4. Α.Π. Σύλλογος οι Αμπελόκηποι

Χρήστος Τσοκαναρίδης

Κωνσταντίνος Ανδριόπουλος

5. Α.Γ.Ο. Περιστερίου Μυρτάλη

Γεώργιος Χρυσανθόπουλος

Δημήτριος Χρηστίδης

6. Γ.Σ. η Φερενίκη Ηρακλείου Αττικής

Ελευθέριος Καρατζέτζος

Παρασκευή-Ιωάννα Φιλιππούση

7. Α.Π.Σ. Νέας Σμύρνης οι Αποσπερίδες

Πελαγία Μπελμέμη-Φωστιέρη

Ελένη Κανελλοπούλου

8. Α.Σ. Τρικάλων Εύαθλοι

Σταύρος Σούλιος

Σοφία Κωστούλα

9. Α.Ρ.Γ. & Μαζορετών Λαμίας

Χρυσούλα Νασιοπούλου

Σπυριδούλα Νασιοπούλου

10. Γ.Σ. Αίολος Πατρών

Ευσταθία Μάρκου

Βασιλική Μάρκου

11. Α.Σ. Μωβ κινήσεις Αιγίου

Μαρία Μπάρλου

Κωνσταντίνος Λατάνης

12. Α.Σ. Φίλων

Άννα-Δήμητρα Αποστολοπούλου

Νάνσυ-Ναυσικά-Σύλβα Γκερέκου

13. Σ.Ο.Α.Χ. Βορειοδυτικής Ελλάδας Σειρήνες του Βορρά

Αθανάσιος Τσαμπούκος

Αγγελική Καρακώστα

14. Πλοηγός Αντιπάρου

Φαρούπος Βασίλειος

Αλκινόη Καλαργύρου

15. Α.Σ. Ολύμπιος Ζευς Αγίου Δημητρίου Αττικής

Αικατερίνη Κιζίρογλου

Παναγιώτης Ζουδιάρης

16. Α.Σ. Άριες Καλαμαριάς

Δημήτριος Αγάθος

Ιωάννης Αλεξανδρόπουλος

17. Νηρηϊδες Α.Ο. Θεσσαλονίκης

Βάϊα Παντζάρη

Γεώργιος Σάββας

18. Α.Ο. Κορωνίδες Νεάπολης-Συκεών

Βασιλική Τσουλαρίδη

Γεώργιος Λαπόρδας

19. Σερραϊκός Α.Ο. Νηρηίδες

Παγώνα Σακελάρη

Τηλέμαχος Απταλίδης

20. Σ.Α.Χ. Καλλιθέας – Νέας Σμύρνης Πλατεία Χορού

Βαλάντης Χάνος

Βασίλης Σκεπετάρης

21. Α.Π.Σ. Άρρηκτος

Ανδριάνα Φοίβα

Αλκιβιάδης Βοτζάκης

22. Α.Σ. Ερμιονίδας ο Άδωνης

Χρήστος Ψυχογιός

Σεράϊνα Βοτζάκη

23. Α.Κ.Ο. Λιβαδειάς

Ελένη Τουλουμενίδου

Χρυσούλα Αργυρίου

24. Αθλητικός Σύλλογος Θήβας Αρμονία

Ευαγγελία Τσιακτάνη

Μαρία Στοιχειού

Σωματεία που έχουν δικαίωμα λόγου αλλά όχι δικαίωμα ψήφου

25. Τέχνη και Άθληση Ρεθύμνου

Μελαμπιανάκη Χριστίνα

Φιλοϊτης Ευάγγελος

26. Αδάμας Μεταμόρφωσης

Βαρέλη – Θωμαϊδου Πολυξένη

Ζουμής Φραγκίσκος

27. Ελληνικό Αστέρι

Αθανασιάδης Κωνσταντίνος

Χαντζίδου Κωνσταντίνα

Τα μέλη του Δ.Σ

Ο Πρόεδρος 

ΜΙΧΑΗΛ ΦΟΥΝΤΕΔΑΚΗΣ

Η γενική Γραμματέας

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΡΗΤΙΚΟΥ